Whimzees

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Whimzees to innowacyjna marka gryzaków – przysmaków dentystycznych stworzona w kraju wiatraków i tulipanów – Holandii.

Rodzaje i kształty gryzaków Whimzees

To, co wyróżnia przysmaki Whimzees to innowacyjne kształty gryzaków. Nie tylko wyglądają interesująco, ale również ich budowa jest dokładnie przemyślana. Każdy kształt i każda część gryzaka są stworzone po to, aby zadbać o jamę ustną Twojego psa.

Gryzak w kształcie szczoteczki do zębów

Czyszczenie i szczotkowanie zębów psa stało się już normą i dołączyło do podstawowych zabiegów higienicznych i pielęgnacyjnych, którym poddawane są psy. Co zrobić jeśli mycie zębów w domowych warunkach sprawia właścicielowi  kłopot? Warto posiłkować się gryzakami dentystycznymi, a takim właśnie jest szczoteczka Whimzees.

Choć pokusa jest duża, nie warto nakładać na nią pasty. Sama doskonale wykonuje swoje zadanie. Białe wypustki, które mają przypominać włosie prawdziwej szczoteczki zapewniają prawidłowy krwiobieg w dziąsłach i skutecznie chronią przed osadzaniem się kamienia nazębnego i płytki nazębnej.

Whimzees Aligator

Aligator to łakomy kąsek, a jednocześnie bestseller! Spełnij najskrytsze marzenie Twojego pupila i pozwól mu pożreć aligatora w jednym z trzech rozmiarów (S, M, L) i trzech kolorów (zielony, brązowy i pomarańczowy). Skóra na grzbiecie aligatora układa się w regularne rzędy i wzory, które delikatnie masują dziąsła psa podczas gryzienia i ścierają płytkę nazębną na trzonowej części zębów. Niektóre psy sądzą, że gryząc ten przysmak pokonują nie aligatora, a krokodyla – przyznajemy im rację.

Przysmak Jeż Whimzees

Gdyby autor przysłowia „zabierać się jak pies do jeża”, inspirował się widokiem pupili zajadających się gryzakiem jeża od Whimzees z pewnością nabrałoby ono nowego znaczenia. Jeż to poważny przeciwnik dla najlepszych łowców – występuje w rozmiarze L oraz XL. Kolce jeża przyłapanego na spacerze lub w ogrodzie mogą poranić jamę ustną Twojego psa. W przypadku przysmaku Jeża nie ma takiej obawy. Przeciwnie, kolce świetnie sprawdzą się podczas ścierania kamienia nazębnego tylnej części szczęki psa.

Whimzees Stix

Niezależnie od tego, czy Twój pies uwielbia ganianie za patykiem czy nie jest to jego ulubioną rozrywką, z pewnością pokocha Stixy Whimzees czyli po prostu patyczki. Z patykami jest tak samo jak z przysmakami Stix – znajdziesz je w rozmiarze od XS do XL – na każdą paszczę. Zapewniamy, że nawet największy psi leń będzie chętnie aportował ten gryzak.

Kość Ryżowa Whimzees

Większość kości gryzaków dostępnych na rynku to prasowana skóra wołowa lub wieprzowa. Inaczej jest z Kością Ryżową Whimzees – to całkowicie bezglutenowy i wegetariański przysmak.

Dlaczego w składzie przysmaków dentystycznych Whimzees nie ma mięsa? Przecież psy są mięsożercami.

Jest prawdą, że przysmaki Whimzees są bezglutenowe i wegetariańskie. Zgadzamy się również z tym, że psy są zwierzętami mięsożernymi i mięso powinno znaleźć się w ich diecie. Zwracamy jednak uwagę, że przysmaki nie są i nie mogą być podstawą diety. To dodatek, który spełnia dwie funkcje: dba o profilaktykę jamy ustnej i pozwala nagrodzić psa. Dzięki niskiej kaloryczności oraz naturalnym składnikom przysmaki dentystyczne Whimzees mogą być podawane codziennie. Co więcej, nie zawierają sztucznych barwników, aromatów czy konserwantów. Są bezzbożowe i nie zawierają w składzie białek i organizmów GMO.

Skoro Whimzees nie zawierają sztucznych barwników to jak powstają kolory?

Intensywne kolory można uzyskać na kilka sposobów. Za kolor zielony odpowiada ekstrakt z lucerny, który jednocześnie jest źródłem witaminy K oraz C i beta-karotenu. Ekstrakt z papryki to naturalny pomarańczowy barwnik. Ten również jest bogaty w witaminy A i C, a także stanowi źródło przeciwutleniaczy. Ekstrakt słodowy czyli podstawa koloru brązowych przysmaków doskonale wzmacnia zapach – tak ważny dla wrażliwych psich nosów.

Dlaczego Whimzees? W skrócie:

 • hipoalergiczne, niskokaloryczne, niskotłuszczowe
 • wyłącznie z naturalnych składników, bez glutenu, barwników i wzmacniaczy smaku
 • wytrzymałe
 • mniej kamienia nazębnego o 62%
 • mniej płytki nazębnej o 31%,
 • nieprzyjemny zapach z jamy ustnej zniwelowany o 43%.

Prosty skład – sprawdź sam

Skrobia ziemniaczana, gliceryna, sproszkowana celuloza, lecytyna, drożdże, ekstrakt słodowy, łubin, węglan wapnia, słodka papryka (0,25%), wyciąg z lucerny (0,1%)

Klika zaleceń żywieniowych

 • polecamy jedną, odpowiednio dobraną ucztę dziennie
 • nie nadaje się dla psów w wieku poniżej 9 miesięcy (z uwagi na zęby mleczne i kształtowanie się szczęki)
 • wybierz odpowiedni rozmiar smakołyka dla swojego psa
 • nie nadaje się dla psów poniżej 2 kg wagi
 • zawsze miej dla swojego psa świeżą wodę

Jak dobrać przysmak Whimzees do wagi psa?

Sprawdź poniższą grafikę, aby dobrać odpowiedni gryzak dentystyczny do wagi swojego psa. Jak w przypadku każdego przysmaku dla psa, monitoruj swojego zwierzaka, aby upewnić się, że smakołyk jest odpowiednio przeżuty. Połknięcie jakiegokolwiek przedmiotu bez dokładnego przeżuwania może być szkodliwe lub nawet śmiertelne dla psa.

Przysmaki dentystyczne Whimzees