Zdrowie psów

Wyświetlanie 1–24 z 50 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 50 wyników

Wszyscy właściciele czworonogów twierdzą, że ich psy są najpiękniejsze, najzdolniejsze i najsprawniejsze, a przecież każdy zwierzak jest inny. Każdy ma inne potrzeby. To co łączy wszystkie czworonogi, to podatność na infekcje i pasożyty. Czy tak jak my uważasz, że zdrowie psów jest najważniejsze?

Profilaktyka zdrowotna zwierząt

W myśl zasady, że lepiej zapobiegać niż leczyć, warto zabezpieczyć pupila przed groźnymi chorobami przenoszonymi przez kleszcze w odpowiednim czasie, tak aby móc cieszyć się letnimi i jesiennymi spacerami, nie martwiąc się o przyniesienie do domu niechcianych gości. Również pchły i pasożyty, choć już nie tak niebezpieczne, wpływają na poczucie komfortu naszego zwierzaka. Warto zadbać o to, aby jak najszybciej przynieść psu ulgę, a najlepiej zupełnie ustrzec go przed taką chorobą. Formy podania środka przeciwko kleszczom lub pchłom nie są zbyt kłopotliwe. Dajmy na to, produkty marki Pess występują w wielu różnych formach. Mogą to być specjalne żele, kropelki lub obroże uwalniające dopasowane preparaty przez konkretny okres czasu. Taka czynność nie sprawia psu dyskomfortu i zajmuje dosłownie chwilkę, a zabezpiecza go na długi czas. Przy tego typu środkach najważniejsza jest regularność. Przestrzeganie zaleceń producenta pozwoli utrzymać psa w pełnym zdrowiu przez cały rok.

Produkty medyczne dla psów

A co jeśli zwierzak jednak zachoruje? Należy jak najszybciej udać się po pomoc do weterynarza. Ten zaleci konkretną terapię przynoszącą najszybsze efekty. Dostępne w ofercie leki są odpowiedzią na najczęstsze psie dolegliwości. Oprócz leczenia można zadbać także o zwiększenie odporności naszych zwierzaków jeszcze przed zachorowaniem oraz szybszy powrót do zdrowia po chorobie. Na zdrowie psów bardzo dobry wpływ mają wszelkie witaminy i suplementy. Nie zawsze dostarczamy wszystkich niezbędnych pierwiastków w diecie, dlatego dodatkowa suplementacja bardzo często odpowiada na konkretne problemy. Witaminy celują we wzmocnienie kości, piękną sierść czy lepszą przemianę materii.

Znamy swoje zwierzęta najlepiej i doskonale wiemy, jak o nie dbać. Jeśli jednak zdarzy się sytuacja awaryjna lub chcemy zabezpieczyć psa, zanim ten zachoruje, warto skorzystać z oferty i wybrać najlepszy preparat dla swojego pupila. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i konsultacjom ze specjalistami oferujemy tylko najlepsze środki dostępne na rynku, bo przecież zdrowie psów jest najważniejsze!