Higiena i pielęgnacja psów

Wyświetlanie 1–24 z 50 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 50 wyników

Czy Twój niesforny pupil znów wrócił do domu cały ubrudzony? A może musisz pozbyć się z jego sierści niepotrzebnych pamiątek podboju podwórka? Gonitwa za kotem zakończyła się lądowaniem w mało higienicznym miejscu? Problemy jelitowe pozostawiły ślad na futerku? Jeżeli odpowiedź jest twierdząca, to odpowiednia strona dla Twoich potrzeb. Higiena i pielęgnacja psów potrafią być nie lada wyzwaniem dla właściciela. Cały rok trzeba się zmagać z czworonogiem o jego wygląd. Nie ważne, czy za oknem są jesienne słoty, zimowe śniegi, wiosenne deszcze lub letnie słońce. Niezależnie od pory roku, zadbany wygląd to zadowolony pies i dumny właściciel.

W kategorii higiena i pielęgnacja psów można znaleźć pełen asortyment, który z łatwością pozwoli na zadbanie o wiernego towarzysza. Znajdują się tutaj skuteczne kosmetyki dla wiecznie ubłoconych pupili, delikatne specyfiki dbające o wygląd długiej sierści, pielęgnacyjne produkty niepodrażniające oraz hipoalergiczne szampony, maści i kremy. Oprócz gamy kosmetycznej, można tu znaleźć pełen zakres akcesoriów pozwalających na regularne zajmowanie się milusińskim. Szczotki dla niepokornych i humorzastych sznaucerów, rękawice do sierści charakternych Chow chow, nożyczki do przycinania grzywek terierom. Każdy właściciel znajdzie tu przedmiot, który pomoże mu w codziennym dbaniu o najwierniejszego pupila.

Oprócz zadbania o estetykę wyglądu, higiena i pielęgnacja to przede wszystkim cenne zdrowie Twojego zwierzęcia. Dlatego w ofercie znajdziesz środki na świąd, różnego rodzaju płyny do przemywania uszu, psie kosmetyki do pielęgnacji jamy ustnej i mycia zębów. Zadbaj o dobre samopoczucie podopiecznego zawczasu, aby oszczędzić mu niedogodności, a sobie zmartwień. Nie bój się zainwestować w zdrowie i urodę zwierzaka. Przecież szczęśliwi mieszkańcy są gwarantem spokojnego i komfortowego domu.

Zapoznaj się z naszą ofertą i łatwo przekonaj się, że dbanie o czworonoga może być prawdziwą przyjemnością! Szeroki wybór produktów oraz akcesoriów zadowoli nawet najbardziej wybrednego właściciela.