Usuwanie zabrudzeń

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Produkty i preparaty przeznaczone do sprzątania gospodarstwa domowego, nie zawsze nadają się do używania przy zwierzętach. Miłe dla ludzkiego nosa aromaty są mocno drażniące dla psiego i kociego układu oddechowego. Bezpośredni kontakt skóry zwierzęcia z umytą podłogą czy przetartym blatem może skutkować reakcją alergiczną i doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Jeśli w domu mieszka zwierzę, warto wymienić dotychczas używane produkty sprzątające na takie, które ułatwią usuwanie odzwierzęcych zanieczyszczeń, gwarantując bezpieczeństwo i komfort wszystkim domownikom.

Neutralizator zapachu dodawany do żwirku

Neutralizator zapachu w postaci drobnych kuleczek dodawany do żwirku to niezwykła pomoc w zadbaniu o świeżą kuwetę kota. Niewielkie drobiny pochłaniają nieprzyjemne zapachy u samego źródła, przedłużając świeżość kuwety. Dodatkowo, produkty wspomagają zbrylanie się zużytych fragmentów żwirku, ułatwiając jego sprawne usuwanie. Proszek jest bezpieczny dla zdrowia kota. Do powstania produktu użyto całkowicie naturalnych materiałów rozpuszczalnych w wodzie. Neutralizator zapachu w postaci proszku występuje w wielu ciekawych zapachach, które właściciel może dostosować pod swoje indywidualne gusta.

Odplamiacz i odświeżacz przy zwierzętach

Uniwersalne preparaty czyszczące i odświeżające to obowiązkowy produkt, który powinien znaleźć się w każdym domu z czworonogiem. Przyda się do pielęgnacji rzeczy, z którymi zwierzę ma styczność – kuweta, transporter, podkładka pod miski. Preparat wykazuje silne działanie bakterio- i wirusobójcze mimo tego, że nie zawiera w swoim składzie alkoholu. Dzięki temu ich użytkowanie jest bezpieczne dla zdrowia zwierząt oraz domowników. Świeży zapach doskonale oczyści wszelkie powierzchnie, na których zwierzę lubi spędzać czas. Produkt nada się także do odświeżenia psich czy kocich zabawek, w tym gryzaków, piłek lub pluszaków. Nie niszczy czyszczonych powierzchni i jest niezwykle wydajny. Sprawdzi się także jako środek czyszczący wnętrze samochodu po podroży z czworonogiem.

Neutralizator zapachu moczu

Posikiwanie i oznaczanie miejsc w domu to częsty problem właścicieli kotów. Może to być objaw choroby lub zaburzeń hormonalnych. Nie zależnie od przyczyny zjawiska, warto skorzystać z pomocy neutralizatorów zapachu. Sprawdzą się też przy psach, które dopiero uczą się wychodzenia na dwór i korzystają z podkładów higienicznych. Wygodna forma produktu w postaci butelki z atomizerem znacznie ułatwia korzystanie, a niewielka ilość potrzebna do odświeżenia wybranego miejsca daję gwarancję długiego użytkowania preparatu. Neutralizatory są stworzone tak, aby usuwać zapachy moczu, kału i wymiocin. Skutecznie pochłaniają, a nie tylko maskują zapach oraz delikatnie usuwają plamy powstałe w wyniku zabrudzenia. Spray może zostać wykorzystany także jako pomoc przy sprzątaniu kociej kuwety.

Worki do kociej toalety

Worki do kuwet chronią dno kuwety przez zniszczeniem. Niwelują powstawanie zadrapań czy odbarwień wywołanymi silnymi substancjami zawartymi w kocim moczu. Chronią boki kuwety przed powstawaniem nieestetycznych zacieków i przyklejania się odchodów. Dzięki stosowaniu worków do kuwet, sprzątanie zarówno krytej jak i otwartej kuwety, jest niezwykle szybkie i proste. Dodatkowo, kocia toaleta nie będzie wymagała intensywnego domywania pomiędzy wymianami żwirku – wystarczy przetrzeć dno wilgotną szmatką i wyłożyć nowy worek.

Filtry do kuwet

Filtr z węglem aktywnym zamontowany w kuwecie neutralizuje i wiąże zapachy z niej wydostające. Najczęściej zakładany jest w pokrywie lub drzwiczkach kuwety. Regularne wymienianie filtra zapewnia przyjemne korzystanie z toalety kotom i pomieszczenie wolne od nieprzyjemnego zapachu.

Pojemniki na odchody i żwir

Pojemniki na zużyty żwirek to specjalne miejsce przeznaczone na nieczystości z kuwety. Nowoczesne pojemniki na odpady wyglądają wyjątkowo estetycznie. Najczęściej w formie wysokiej tuby z pedałem bądź klapką, którą bez problemu można ustawić w łazience lub korytarzu. Najpopularniejsze modele są dostępne razem z łopatką lub uchwytem na nią, co znacznie ułatwia organizację schludnej przestrzeni wokół kuwety. Zapach odchodów nie wydostaję się z pojemnika. Wymienny worek bez problemu zakłada się oraz wymienia razem z nieczystościami. Nierozpuszczalny w wodzie żwirek, który nie może zostać spuszczony w toalecie przestaję już być problemem.

Woreczki na odchody dla psa

Podstawowy element każdego spaceru. Dostępne na rynku biodegradowalne woreczki są stworzone z grubego materiału, wytrzymałego na rozerwanie. Nieprześwitująca powierzchnia sprawia, że ich użytkowanie jest bardziej komfortowe. Woreczki zapewniają prawidłową utylizację psich odchodów i porządek środowiska.