Spacer i otoczenie psów

Wyświetlanie 1–24 z 27 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 27 wyników

W asortymencie przedstawiamy przedmioty, które idealnie spiszą się podczas wyjścia na zewnątrz z czworonogiem. W sekcji spacer i otoczenie psów oferujemy regulowane obroże dla pupili, czy wytrzymałe smycze i szelki. Akcesoria zróżnicowane są pod kątem ras – wszystko po to, by właściciele zarówno dużych, jak i niewielkich zwierząt mogli wybrać produkty perfekcyjnie pasujące do ciała psa.

Wytrzymałe smycze dostępne są w wersji automatycznych, zwijających się akcesoriów, bądź w tradycyjnej formie. Podobnie, jak w przypadku szelek i obroży również smycze różnicowane są przez nas ze względu na wielkość i ciężar psa. Chcemy, by właściciele czworonogów mieli pełną kontrolę nad zwierzakiem podczas spaceru, zapewniając wygodę sobie oraz pupilowi. Dzięki komfortowym uchwytom smycze stabilnie układają się w dłoniach właścicieli, niwelując poślizg i wypadanie obręczy podczas szarpnięć.

Akcesoria do zadań specjalnych

Poza smyczami i obrożami naszym asortymentem są również elementy, które pomagają zachować właściwą czystość otoczenia. Chodzi przede wszystkim o akcesoria do zbierania odchodów po pupilach i produkty Vitopar do usuwania zabrudzeń. Dostępne w przemyślanych formach woreczki na odchody, czy pozostałe przedmioty w kategorii spacer i otoczenie psów sprawią, że właściciel nie zapomni zabrać ich ze sobą na przechadzkę z czworonogiem. Dzięki nim również nieprzyjemne sprzątanie po pupilu okaże się mniej problematyczne, a tym samym pomoże właścicielowi postępować zgodnie z przepisami prawa. Prezentowane w ofercie akcesoria do usuwania zabrudzeń po psie są wytrzymałe, a ich przechowywanie nie wymaga dużo miejsca. Staramy się różnicować asortyment tak, by zadbać o maksymalną wygodę właścicieli. Chcemy, by nie zapominali oni zabierać ze sobą przedmiotów do usuwania zabrudzeń po swoich pupilach i jednocześnie nie wymagało to od nich zbędnego wysiłku. Gwarantujemy, że prezentowane w ofercie przedmioty spiszą się w każdych warunkach!