Drapaki i legowiska

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Drapak to obok zbilansowanej diety niezbędny element życia każdego kota mieszkającego w domu, ponieważ zapewnia mu rozrywkę i poczucie bezpieczeństwa, a także pomaga w ostrzeniu pazurów. Decydując się na drapak z naszej oferty masz pewność, że zapewnisz swojemu pupilowi to, co najlepsze. Jednak nawet po najlepszej zabawie, konieczny jest wypoczynek, najlepszy komfort snu zagwarantujesz swojemu kotu wybierając spośród naszych legowisk.

Jak dobrać odpowiedni drapak?

Zanim kupisz drapak koniecznie upewnij się, aby wybrać dobry produkt, ponieważ w innym przypadku, kot może zacząć drapać meble lub inne rzeczy. Jaki powinien być idealny drapak? Przede wszystkim powinien być odpowiedniej wielkości. Im większy tym zazwyczaj lepiej, zwłaszcza jeśli posiadasz więcej niż jednego kota. Dlaczego warto zdecydować się na większy drapak? Ponieważ dzięki temu zapewnisz swojemu zwierzęciu więcej przestrzeni. Ponadto większe modele są zazwyczaj wyposażone w więcej miejsc, w których kot może się schować. A posiadanie kryjówek jest bardzo ważne, dla tych zwierząt. Dodatkowo nie zapominaj, że koty kochają wysokie miejsca. Kupując odpowiednio wysoki drapak możesz mieć pewność, że kot, zamiast siadać na półki, na których mógłby zrobić sobie krzywdę oraz zniszczyć znajdujące się tam rzeczy, będzie korzystał z przeznaczonego dla niego bezpiecznego drapaka.

Jak znaleźć dobre miejsce na drapak?

Jeżeli mieszkasz w małym mieszkaniu, może Ci się wydawać, że nie znajdziesz miejsca, aby umieścić w nim duży drapak. Nic bardziej mylnego! Zazwyczaj wystarczy tylko odrobina pomysłowości, aby zapewnić swojemu kotu to, czego potrzebuje. Może wystarczy przesunąć tylko szafę albo wyrzucić niepotrzebne rzeczy? Kiedy zaczniesz się nad tym zastanawiać, z pewnością z łatwością znajdziesz sposób na rozwiązanie tego problemu. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się szczęściem swojego podopiecznego, który będzie mógł korzystać ze wspaniałego drapaka. Wybierając nasze drapaki masz pewność, że dajesz swojemu podopiecznemu to, co najlepsze. Gwarantujesz mu doskonałą rozrywkę w bezpiecznych dla niego warunkach.

Czy twój kot potrzebuje legowiska?

Bardzo często zdarza się, że koty zasypiają w wielu różnych miejscach. Może, to więc sprawić, że zaczniesz się zastanawiać, czy aby na pewno twój kot potrzebuje legowiska. Pamiętaj, jednak że legowisko nie służy kotu, tylko do spania, to również miejsce, w którym twój kot będzie się relaksował i odpoczywał po wielu zabawach. Dlatego, zdecydowanie warto kupić kotu odpowiednie legowisko, aby czuł, że ma swoje miejsce w twoim domu.

Jak przekonać kota do nowego legowiska?

Koty, to bardzo ciekawskie zwierzęta, dlatego zazwyczaj nie ma problemu, aby zainteresowały się nowym legowiskiem. Jednak czasami twój podopieczny może wydawać się nie być zainteresowanym tym przedmiotem. Co możesz wtedy zrobić? Na początku możesz próbować przekonywać go poprzez przenoszenie go tam i głaskanie pokazując mu, że to dobre i bezpieczne miejsce. Skorzystać z odpowiednich preparatów zawierających kocimiętkę, które również możesz znaleźć na naszej stronie.

Nie tylko dla kota…

Pamiętaj, że kupując drapak czy legowisko – możesz wybierać spośród wielu różnych modeli w rozmaitych barwach i wzorach. Możesz, więc wybrać taki produkt, który będzie pasował również do wnętrza twojego domu lub mieszkania. I choć ta kwestia może Ci się wydawać pozornie nie istotna, to może mieć wielkie znacznie, jeśli zamierzasz publikować zdjęcia z życia twojego kota w mediach społecznościowych. Dzięki temu twoje materiały z pewnością będą cieszyć się większą popularnością. Jeśli nawet nie masz takich planów to warto wybierać tylko takie produkty, które pasują do twojego stylu. Dlaczego? Ponieważ zadowolenie właściciela, poprawia również samopoczucie jego pupila.

Najważniejsza kwestia

Przy wyborze drapaków i legowisk najważniejsze jest to, aby ich zakup poprawił życie twojego podopiecznego. Wybierając produkty z naszej oferty masz pewność, że zapewniasz swojemu pupilowi to, co najlepsze. Dzięki temu, na pewno będziecie jeszcze przez długie lata cieszyć się wspólnymi przygodami.