Psy

Wyświetlanie 1–24 z 356 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 356 wyników

Psy – w tym dziale znajdziecie Państwo wszystko co niezbędne w opiece nad psem, od szczenięcia do psiego seniora. Dział został podzielony na podkategorie, które ułatwiają poszukiwanie konkretnych produktów i akcesoriów.

Podstawą dbania o każdego psa jest odpowiednie żywienie. Nasz sklep oferuje szeroką gamę produktów żywnościowych dla psów, nawet najbardziej delikatnych ras i prawdziwych smakoszy. Psy mają zróżnicowane potrzeby żywieniowe. Pierwsze kryterium to wiek, drugie rasa i waga psa. Karmy są przygotowane z uwzględnieniem tych różnic. Najpopularniejsze są suche karmy w granulkach i mokre karmy – zazwyczaj w wygodnych puszkach. Podczas spacerów, zabaw i szkoleń przydadzą się psie smakołyki z dobrym składem.

Posiadamy również wszystkie akcesoria niezbędne do dbania o higienę i dobry wygląd psów. W tym szampony, specjalne szczotki i rękawice do wyczesywania sierści, obcinacze do pazurów, preparaty do higieny zębów i dziąseł. Obowiązkowa jest ochrona każdego psa przed chorobami roznoszonymi przez pasożyty. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo wiele skutecznych sposobów na odrobaczanie, ochronę przed kleszczami i pchłami. Wiele zwierząt wymaga dodatkowej suplementacji. Ze względów specyficznych cech swojej rasy lub przebytych chorób. Dodatkowa dawka witamin i minerałów jest niezbędna w okresie intensywnego wzrostu szczeniąt. Psi seniorzy czy suki karmiące młode także potrzebują wsparcia w postaci suplementów diety. Oprócz dobrych zestawów witamin znajdziecie Państwo u nas także specjalistyczne leki dla psów.

Psy uwielbiają długie spacery i bieganie. Aby spacer był wygodny i bezpieczny trzeba zaopatrzyć psa w dobrą i wygodną obrożę, smycz lub szelki. Lekkie dla ras miniaturowych, mocne i wytrzymałe dla dużych ras. W naszym sklepie mamy także woreczki na odchody i zabawki idealne do aportowania. Szczenięta uwielbiają gryźć i warto im to umożliwić zaopatrując się w gryzaki i inne bezpieczne zabawki. Dla psów, które przechodzą szkolenia proponujemy profesjonalne akcesoria treningowe.