Karmy suche dla psów

Wyświetlanie 1–24 z 51 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 51 wyników

Prawidłowy wybór karmy, która sprosta wymaganiom naszego pupila niejednokrotnie może wprawić w zakłopotanie i wygenerować serię trudnych pytań. Zastanawiamy się, która karma spełni wszystkie warunki w szerokiej palecie wymagań czworonożnych przyjaciół. Jedno jest pewne! Każdemu z nas zależy na karmie bogatej w wartościowe składniki odżywcze, które pozwolą psom cieszyć się zdrowiem i siłą.

Zastanawiając się nad wyborem suchej karmy dla psa musimy pamiętać, że niezależnie od jego rasy i wieku, będzie on potrzebował posiłków uzupełnionych o składniki odżywcze, potrzebne do jego prawidłowego rozwoju i dalszego funkcjonowania.

Czym właściwie jest sucha karma?

Suche karmy dla psów są specyficznym rodzajem pożywienia, które jest w pełni zbilansowane w kwestii ich potrzeb, a ponadto urozmaicone dodatkowymi walorami smakowymi. Sucha karma jest z całą pewnością bardzo praktycznym i wygodnym sposobem żywienia. Jest ona łatwa w dawkowaniu, a jej termin przydatności jest znacznie dłuższy w porównaniu do karmy mokrej. Dzięki możliwości dogodnego jej przechowywania, możliwe jest zabranie psich smaczków na spacer, czy w podróż z pupilem.

Jak dobrać idealną suchą karmę dla swojego pupila?

Suche karmy różnią się między sobą indywidualnym podejściem producentów, co do ich ostatecznego bogactwa w składniki odżywcze. Na rynku dostępne są różnorakie warianty suchej karmy dla psów. Dostępne bezzbożowe suche karmy zawierają lekkostrawne węglowodany, które zastępują te ciężkostrawne zawarte w zbożu. Jest to odpowiedni wybór dla psów borykających się z wszelakimi alergiami oraz nietolerancjami pokarmowymi. Ten rodzaj suchej karmy jest także idealny dla psów w okresie ewentualnej rekonwalescencji.

Sucha karma dostosowana do psich potrzeb

Kolejną zaletą suchej karmy jest przygotowanie przez producentów różnorakich wariantów, które umożliwią jeszcze bardziej precyzyjne dopasowanie się do aktualnych potrzeb pupila. Dostępne są karmy dedykowane psom rasowym, których skład uwzględnia specyfikację ich potrzeb. Możliwe jest także wybranie wariantu dostosowanego do wieku naszego psa. Karmy dla szczeniąt zostały stworzone z myślą o ich mniejszych i słabszych, względem dorosłych psów, zębach oraz wzbogacone są o dużą ilość składników potrzebnych szczeniakom w okresie intensywnego rozwoju. Z kolei karmy dla psich emerytów zawierają suche kawałki o odpowiedniej wartości kalorycznej, w formie łatwej do pogryzienia. Dostępne są także wspomniane wyżej karmy dla psów z problemami gastrycznymi takimi jak nietolerancje pokarmowe, alergie oraz inne schorzenia wymagające dostarczenia specyficznych składników odżywczych.

Szeroki wybór suchej karmy dla psa umożliwi dostosowanie się do jego indywidualnych potrzeb, które wynikają zarówno z jego wieku, kondycji fizycznej oraz zdrowotnej. Przecież każdemu z nas zależy na dobrym samopoczuciu naszego pupila! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i życzymy Państwu przyjemnych zakupów!