Obroże, smycze i szelki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Bycie właścicielem czworonoga jest odpowiedzialnym oraz absorbującym zadaniem. Tak samo jak człowiek, pies ma swoje potrzeby i nam – opiekunom – powinno zależeć na tym, aby w miarę możliwości je spełniać. Dlatego też udając się na spacer z naszym pupilem musimy pomyśleć o akcesoriach, które są niezbędne dla jego komfortu.

Najlepsza obroża to dopasowana obroża

Po pierwsze, ważnym jest, żeby dobrać odpowiednią obrożę. Taką, w której psu będzie wygodnie i która nie będzie go w żaden sposób obcierać. Nasze obroże są wykonane w sposób solidny z dobrej jakości materiałów i z należytą starannością. W ofercie znajdą Państwo przeróżne regulowane materiałowe oraz skórzane obroże we wszystkich rozmiarach dla każdej rasy psa. Oprócz mocnego wykonania mają Państwo szeroki wybór kolorystyczny, dzięki czemu Ty oraz Twój zwierzak możecie czuć się wyjątkowo.

Następnie, należy zastanowić się nad doborem właściwej smyczy. W ofercie znajdują się smycze klasyczne, regulowane oraz automatyczne w kilku rozmiarach. Każdy psiak jest inny i potrzebuje innego asortymentu, dlatego też ważne jest, aby wybrać produkt dostosowany do konkretnych potrzeb. Jeżeli razem ze swoim czworonogiem lubisz spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu, powinieneś dobrać taki produkt, abyście oboje czuli się dobrze i komfortowo. Nasze smycze są wytrzymałe i funkcjonalne, stworzone z dedykacją dla osób, które cenią sobie wygodę użytkowania podczas codziennych spacerów.

Dobierz ochronę pod kątem temperamentu

Ostatnią już kwestią są szelki dla psów. Warto pomyśleć nad ich kupnem, jeżeli Twój pupil jest na tyle energiczny, iż podczas spacerów trudno utrzymać Ci go na smyczy. Wówczas spacerowanie z psiakiem będzie przyjemniejsze nie tylko dla Ciebie, ale przede wszystkim dla Twojego czworonoga, gdyż klasyczna obroża nie będzie wrzynała mu się w skórę. Jest to również dobra alternatywa dla mniejszych piesków oraz dla szczeniąt, gdyż są one delikatne i odpowiednio dopasowane szelki będą dla nich na pewno wygodniejsze. Niektóre modele mają funkcję regulacji, dzięki czemu mogą posłużyć przez dłuższy okres czasu.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i psa – pamiętaj o możliwości zwrotu

Postaw na bezpieczeństwo Twojego pieska jak i Twoje i dobierz akcesoria w taki sposób, aby codzienne aktywności były nie tylko dogodne dla Was obojga, ale przede wszystkim super przyjemne. Wysoka jakość wykonania sprawi, że nasze produkty posłużą Wam przez długi, długi czas. Pamiętaj, że konsumentowi przysługuje prawo do zwrotu w przypadku zdalnych zakupów. Jeśli nie uda ci się trafić w odpowiedni rozmiar wymień produkt na inny.