Vitopar

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Neutralizacja nieprzyjemnych zapachów to ważny element opieki nad zwierzętami. Każdemu zdarza się nabrudzić, ale ważne jest, aby szybko i łatwo przywrócić porządek.

Neutralizator zapachów zwierząt

Jeśli w Twoim domu mieszka zwierzak, z pewnością wiesz już, że oprócz przyjemności związanych z obecnością wiernego przyjaciela, istnieją również mniej przyjemne obowiązki. Zarówno pies, jak i kot są w stanie czasem zrobić nam niemiłego „psikusa”. Wydaje się, że problem związany z brudzeniem w domu
dotyczy częściej kotów, zdarzają się jednak sytuacje, gdy to właśnie pies zostawia po sobie drażniące nozdrza zapachy i nieprzyjemne dla oka ślady. Jest to zazwyczaj związane z potrzebami fizjologicznymi zwierzęcia. Oddawanie moczu w mieszkaniu sygnalizować może poważny problem zdrowotny, zatem jeśli pojawi się ten problem nagle, najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do weterynarza. Jeśli natomiast pies przez długi czas zostaje zamknięty sam, po naszym powrocie do domu możemy  także spodziewać się przykrych niespodzianek.

Podobne sytuacje mogą dotykać właścicieli mruczków, przy czym wyprowadzanie kotów na spacery nie jest (na szczęście) koniecznością. Nie znaczy to jednak, że utrzymanie czystości w domu w którym żyją koty nie jest problematyczne. Należy pamiętać, aby sprzątać kuwetę regularnie. Kuwetę, która jest brudna mruczek z pewnością będzie omijał, co może spowodować załatwianie potrzeb fizjologicznych w innym miejscu. Jest to zatem jedna z głównych przyczyn brudzenia kotów w domu. Równie często przyczyną oddawania moczu przez kota jest „znaczenie terenu”. Koty poprzez oddawanie moczu przekazują sygnały zapachowe, zatem niewykastrowane samce lub niewysterylizowane samice chcą, zwrócić uwagę innych kotów na swoją obecność oraz roztoczyć swój zapach, aby czuć się pewniej. Niestety zapach moczu zarówno psiego jak i kociego jest bardzo trudny do usunięcia.

Dedykowane rozwiązania neutralizatorów Vitopar

W takich sytuacjach warto zaopatrzyć się w szybkodziałający neutralizator zapachów Vitopar. Środek ten zawiera enzymy i bakterie, które likwidują nieprzyjemne zapachy i rozkładają materię organiczną. Dzięki temu efekt jest natychmiastowy. Vitopar jest w pełni bezpieczny dla ludzi i zwierząt, nie pozostawia po sobie plam oraz nie odbarwia materiałów. Jest bardzo prosty w użyciu, wystarczy na oczyszczoną powierzchnię rozpylić równomiernie warstwę preparatu, która wchłonie się sama, kompletnie usuwając nieprzyjemny zapach.

Neutralizatory zapachów Vitopar występują pod różnymi postaciami. Jedną z nich jest Vitopar MSC (opakowanie 500 ml), który wykazuje potrójne działanie: likwiduje pozostałości trudnych do usunięcia zabrudzeń po mleku, kawie, moczu, wymiocinach czy kale; oczyszcza urządzenia sanitarne, łazienki, toalety, pisuary czy klimatyzację oraz pierze dywany, tapicerki, materace i zasłony. Produktem niwelującym zapachy jest również Vitopar Fresh, który nadaje się do klatek, legowisk, miejsc przebywania zwierząt, gospodarstw domowych oraz do czyszczenia toalet lub pojemników na śmieci. 

Oprócz tych dwóch bardzo uniwersalnych środków do czyszczenia i usuwania nieprzyjemnych zapachów, w ofercie Vitopar występują również produkty bezpośrednio kierowane do właścicieli czworonogów. Jeśli posiadasz psa i zmagasz się z nieprzyjemnym zapachem w domu lub mieszkaniu, produktem idealnym będzie Vitopar Fresh Pies (opakowanie 500 ml lub 200 ml). Jest to środek, który sprawdzi się w przypadku miejsc zanieczyszczonych moczem, kałem bądź innymi wydzielinami psa. Natychmiastowo i długotrwale niweluje nieprzyjemny zapach spowodowany przebywaniem zwierzaka w gospodarstwie domowym.

 Jeśli natomiast jesteś właścicielem kota, który pozostawia po sobie niezbyt przyjemne niespodzianki, preparatem który pomoże uporać się z problemem uporczywego zapachu będzie Vitopar Fresh Kot (opakowanie 500 ml lub 200 ml) . Środek ten, dzięki skoncentrowanym substancjom nie maskuje, lecz skutecznie zabija, wszelkie zapachy i zanieczyszczenia spowodowane przez kota. Zabija bakterie i usuwa zapach kociego kału i moczu na wszelkich powierzchniach.

Osobom często podróżującym samochodem z pewnością przyda się Vitopar Auto.  Produkt służy zarówno neutralizacji zapachów, jak i czyszczeniu zabrudzonych tapicerek i wykładzin . Nie jest odświeżaczem powietrza, ponieważ nie zawiera wyłącznie substancji zapachowych. Wnika zdecydowanie głębiej, likwidując przyczynę zapachu. Idealnie sprawdzi się zarówno w przypadku firm transportowych jak i kierowców indywidualnych, podróżujących z dziećmi lub zwierzętami.