Woolf

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Przysmaki Woolf spełniają szereg międzynarodowych norm i posiadają liczne certyfikaty: HACCP, BRC, ISO 22000, ISO 9001. Nie posiadają dodatków soli czy konserwantów. Opakowanie posiadają zamek typu ZIP, który pomaga zachować świeżość. Uwagę zwracają kolorowe opakowania z okienkiem dzięki, któremu widzisz co kupujesz. W środku niektórych paczek znajdziesz pochłaniacze powietrza – są dodawane do zamkniętego opakowania, aby pomóc usunąć lub zmniejszyć poziom tlenu w paczce. Służą do utrzymania bezpieczeństwa produktu i przedłużenia okresu przydatności do spożycia.

Woolf to wyjątkowe przysmaki dla Twojego psa, inspirowane dietą wilków. Wytworzone z wysokiej jakości surowca, przekąski Woolf są pełnowartościowym uzupełnieniem codziennej diety Twojego pupila. Dostępne w wielu rodzajach i wersjach smakowych, sprawdzą się również dla kotów.

Smaczki Woolf zawierają w 100% naturalne składniki. Twój zwierzak ma gwarancję uczty, która jest nie tylko wspaniała dla jego brzucha, ale także fantastyczna dla środowiska. Przysmaki Woolf, pozyskiwane wyłącznie z białek najwyższej jakości, są wytwarzane w sposób etyczny i zrównoważony, co oznacza, że inwestujesz w markę, która dba o tworzone przez nią produkty. Od owocowych fantazji po przepyszne kanapki – jeśli chodzi o smakołyki Woolf, Twój pies z pewnością będzie szczekał po więcej.

Podział przysmaków Woolf dla psa

Woolf Snacks można klasyfikować ze względu na różne właściwości czy przeznaczenie. Producent proponuje czworonogom cztery serie produktów: Woolf, Woolfies, Woolf Nautrals oraz Woolf Botanicals. Możemy podzielić je również ze wzglądu na smak, lub raczej ze względu na dominujące w składzie białko zwierzęce. Dalej ze wzglądu na zastosowanie: czy poszukujemy przysmaków do treningu, gryzaków, przysmaków dentystycznych czy po prostu jako przekąskę. Możliwy jest również podział ze względu na wielkość (rodzaj) przekąski.  Mogą to być zatem kąski (chunkies), filety, paski, kostki (bone),kwadraciki, sushi czy kanapki (sandwich).

Smaczki Woolf dla kotów? Czy przysmaki Woolf nadają się dla kotów?

Opakowanie przysmaków i ich nazwa może sugerować, że są one przeznaczone dla psów. Jednak część z nich jest idealna także dla kotów i specjalnie dla nich stworzona. Są oczywiście odpowiednio małe, aby mogły zostać łatwo pogryzione przez mniejsze pyszczki kotów.  To aż 10 różnych przysmaków w wielu interesujących smakach – żaden kot nie pozostanie obojętny.

  • Chicken and Cod Sandwich – Kurczak z dorszem – kanapka
  • Chicken With Blueberry Bites – Kąski z kurczakiem i jagodami
  • Lamb Chunkies – Kosteczki z jagnięciny
  • Chicken Chunkies – Kosteczki z kurczakiem
  • Duck chunkies – Kosteczki z kaczką
  • Salmon chunkies – Kosteczki z łososiem
  • Chicken with Seafood – Paski z kurczaka z owocami morza
  • Rabbit Chunkies – Kosteczki z królika
  • Triangle of Rabbit and Cod – Trójkąciki z królikiem i dorszem
  • Triangle of Lamb and Cod – Trójkąciki z jagnięciną i dorszem

Przysmaki dentystyczne Woolfies w kształcie kości, gwiazdy czy szczoteczki: wszystkie one przyczyniają się do zdrowia zębów Twojego zwierzaka. Woolfies w naturalny sposób zapobiegają pojawianiu się bakteryjnej płytki nazębnej i kamienia nazębnego Twojego zwierzaka. Wszystkie są wykonane z naturalnych składników, na dodatek wyjątkowo lekkostrawne i aromatyczne.

Przysmaki Woolf – niezastąpione podczas treningu, tresury i wychowania

Każdy posiadacz psa dobrze wie, jak ważne jest wychowanie pupila. Nagradzanie pozytywnych zachowań jest jedyną skuteczną metodą wychowawczą. Psi savoir-vivre jest niezbędny, aby człowiek i pies mogli w zgodzie współegzystować. Biorąc psa musisz go zatem nauczyć zasad panujących w domu, ale również reguł, którymi się rządzi świat zewnętrzny. Szczeniak musi się nauczyć reagować na imię oraz podstawowe komendy takie jak: do mnie czy zostaw. Musi znać swoje miejsce w domu, w którym jest nietykalny – zwykle będzie to legowisko lub mata. Żeby nauka była efektywna, należy ucznia odpowiednio zmotywować. Takim bodźcem motywacyjnym dla psa jest pochwała i smakołyk. I tu niezbędne okażą się przysmaki Woolf. Przyjemność płynąca ze zjedzenia czegoś dobrego, pomoże psu zapamiętać oczekiwane zachowanie. Później kluczem do sukcesu jest ćwiczenie. Podobnie ma się rzecz, jeśli chodzi o tresurę psa. Chcesz zacząć uprawiać z psem agility? Przygotuj sobie zapas smakołyków Woolf. Wówczas wymyślny trening będzie przyjemnością dla Ciebie i psa. 

Smakołyk Woolf – na nudę i pocieszenie

Przekąski dla psa Woolf są też dobrym rozwiązaniem, kiedy Twój pies zostaje sam w domu. Szczególnie smakołyki przeznaczone do żucia, zajmą Twojego pupila na pewien czas. W ten sposób nie będzie się nudził, a dodatkowo zadbasz o jego zęby i dziąsła. Warto mieć pod ręką jakiś smakołyk także wtedy, gdy chcesz swojemu zwierzakowi podać lekarstwo lub idziesz z nim do weterynarza. W ten sposób złagodzisz stres związany z nieprzyjemną dla psa sytuacją. Przysmaki Woolf to przyjemność dla Twojego pupila, ale także zaproszenie do wspólnej zabawy. Nic nie zacieśnia więzi między czworonogiem a człowiekiem, jak wspólne spędzanie czasu. Dlatego smakołyki Woolf przydadzą Ci się na spacerze, w domu czy u weterynarza.

Woolf Botanicals to nowa seria przysmaków w rodzinie Woolf. Charakteryzuje się wysoką zawartością mięsa oraz warzyw i owoców. Dzika róża, żurawina, tymianek czy pomidor to tylko niektóre ze składników stanowiących o smaku Botanicals.

Rodzaje przysmaków Woolf

Wyprodukowane w Czechach przez firmę Animal Kingdom, przekąski Woolf to znakomita karma uzupełniająca, zarówno dla szczeniąt, jak i dorosłych psów. Zarówno podczas wychowania szczeniaka, jak również w czasie zabawy z dorosłym psem, warto zadbać o różnorodność podawanych smakołyków. W ofercie marki Woolf znajdziesz szeroki wybór rodzajów, smaków i wielkości psich frykasów. Atutem marki z pewnością jest wysoka zawartość surowca zwierzęcego w proponowanych przysmakach, dzięki czemu smakują one psom i spełniają, pod względem składu, oczekiwania właścicieli. Przykładem może być suszone mięso, które jest też świetnym rozwiązaniem dla psów z alergią czy nadwrażliwością. Suszone mięsne kawałki Woolf to szeroki wybór smaków: od drobiowych filecików, przez suszoną jagnięcinę, miękki filet z kaczki czy sushi z dorsza. Kolejnym wartym uwagi rodzajem produktów jest Woolf dental czyli produkty przeznaczone do higieny jamy ustnej dla psów. Pies poprzez gryzienie tego typu smakołyka, ściera kamień nazębny, który może być przyczyną wielu ciężkich chorób. Aby im zapobiegać, zadbaj o zęby i dziąsła swojego pupila kupując mu przysmak do żucia Woolf. Linia dental obejmuje produkty przeznaczone dla mniejszych i większych psów. 

Chcesz urozmaicić pupilowi jadłospis? Sięgnij po różne smaki i kształty. Do wybory masz: mięsne paski, trójkąciki z jagnięciną i dorszem (90% mięsa), miękkie sandwicze z kaczką i dorszem (90% mięsa). Choć inspirowane dietą wilków, niektóre produkty Woolf nadają się też dla kotów. przykładem może być suszone mięso (kaczki, kurczaka itp.) czy np. kąski z łososia (salmon chunkies), które w składzie mają aż 91% tej szlachetnej ryby. Należy przy tym pamiętać, aby dostosować wielkość smakołyka do zwierzęcia. Chwalone przez klientów za swój niewielki rozmiar i znakomity skład przysmaki Woolf wspomagają szkolenie Twojego czworonoga. Okażą się niezastąpione podczas zabaw na spacerze i w domu, a Twój pies je pokocha.

W gamie Woolf Snack znajdziesz takie zwierzęce źródła białka jak: kurczak, jagnięcina, wołowina, kaczka, królik oraz ryby (dorsz, łosoś, owoce morza). Nie tylko skład i smak ma znaczenie. Smaczki Woolf znajdziesz w wielu różnych kształtach i rozmiarach. Do gryzienia, do treningu, do higieny jamy ustnej czy wreszcie – do rozpieszczania Woolf ma to!

Kwadraciki, Kosteczki, Kąski, Chunkies!

Mini-kwadraciki (w zasadzie sześciany) o wymiarach około 1 x 1 x 1 cm to bestseller marki Woolf. Są niezwykle pożądane przez wytrawnych psich trenerów i behawiorystów jak i pośród początkujących opiekunów zwierząt. Idealne jako nagroda nawet dla dużych ras. Wspaniałe jako przysmak dla kotów i ras miniaturowych. Na dodatek występują  aż w 6 smakach: kurczak, królik, wołowina, łosoś, kaczka i jagnięcina. Nikt się im nie oprze.