Trixie

Wyświetlanie 1–24 z 89 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 89 wyników

Trixie – z miłości do zwierząt

Trixie to jeden z liderów w sferze produkcji artykułów dla zwierząt, niemiecka marka z wieloletnią tradycją. Firma powstała z miłości do pupili i tym samym chęci podarowania im wszystkiego, co najlepsze. Cechuje ją pomysłowość, styl, innowacyjna technologia linii produkcyjnej i tym samym najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Sklep internetowy zaopatruje swoich nawet najbardziej wybrednych klientów w bogaty asortyment dla domowych zwierząt – od prostoty po ekskluzywność.

Produkty Trixie

Katalog Trixie jest przeogromny i zawiera całe mnóstwo bo aż 6500 artykułów przeznaczonych dla psów, kotów, gryzoni, ptaków a także wszystkie niezbędne akcesoria dla miłośników terrarystyki i akwarystyki.

Dla osób dokarmiających ptaki zimową porą firma ma w ofercie karmniki – większe, mniejsze, stojące silosy, które utrzymują pożywienie zawsze suche i czyste, wiszące, w różnych stylach, z okapem, a nawet ocieplane filcem z wełny mineralnej. Karmniki produkowane z wytrzymałego drewna wykazują dużą odporność na działanie czynników atmosferycznych czy uszkodzenia spowodowane szkodnikami. Dodatkowo niektóre z nich są wyposażone w zdejmowane komory, co umożliwia podanie różnego rodzaju pokarmu bez konieczności mieszania.

Dla psów cała gama  artykułów treningowych i do zabawy. Szkolenie, tresura szczeniaczka czy młodego psa dzięki pomocom Trixie będzie łatwiejsza nawet dla osoby, która nie ma doświadczenia w tym zakresie. Klikery, gwizdki, wskaźniki, specjalne smycze do treningu, piłki, gryzaki, tory przeszkód rozstawiane w ogrodzie i dopasowane do indywidualnych potrzeb psa oraz najważniejsze – nagrody smakołyki, którymi pochwalimy pupila za dobrze wykonaną pracę. Wszystkie te akcesoria i inne zabawki znajdą Państwo w przeróżnych wzorach i kolorach, a wszystkie będą funkcjonalne i odporne na uszkodzenia.

Ochrona i bezpieczeństwo – kraty i siatki dla kotów. Te małe domowe drapieżniki są z natury żądne przygód i ciekawskie. Trixie poleca zamontowanie ich w niebezpiecznych miejscach. Takie kraty i siatki są mocne, trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i uchronią Państwa mruczka przed wypadnięciem z okna czy balkonu. Są niezastąpione w lecie, kiedy dostęp do świeżego powietrza jest wręcz wskazany.

Firma oferuje swoim klientom także, między innymi:

  • produkty do pielęgnacji i strzyżenia pazurów, futerka i sierści – są one delikatne, hipoalergiczne i nie podrażniają skóry;
  • środki higieny – czyszczenie oczu, uszu, zębów, także pieluchy i podkłady higieniczne;
  • wysokiej jakości suplementy witaminowe zawierające potrzebne tłuszcze nienasycone;
  • substytuty odżywczego mleka, lecznicze krople i karmy – dla pupili o specjalnych potrzebach żywieniowych; 
  • zabawki edukacyjne, dbające o aktywność fizyczną i rozwój zwierzęcia, drapaki;
  • smycze, szelki – także odblaskowe i świecące w nocy, ubranka na każdą porę roku;
  • artykuły domowego użytku jak miski, poidełka, fontanny;
  • umeblowania do klatek – wszelkiego rodzaju hamaki, kołowrotki, budki i domki;
  • poduszki, kocyki, legowiska;
  • kojce, klatki oraz funkcjonalne, przydatne w podróży czy podczas wizyty u weterynarza transportery – również z uchwytami na rower.

Zalety produktów Trixie

Dla marki Trixie zdrowie zwierzęcia – niezależnie od rasy, gatunku, płci i wieku – jest zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego też używanie szkodliwych materiałów i składników jest nieakceptowalne w procesie produkcji towarów. Wszystkie artykuły są testowane i przechodzą rygorystyczną kontrolę. Mamy więc pewność, że oddajemy w Państwa ręce produkty wartościowe i wysokiej jakości. Warto dodać, że w proces rozwoju danego produktu są zaangażowani eksperci weterynarze, sprawują oni pieczę nad tym, co powstaje.

Nowoczesne wzornictwo, różnorodność kolorów, przeogromny wybór produktów z każdej kategorii, pozwalają na kompletne zakupy bez konieczności szukania po całym internecie czy sklepach stacjonarnych, w którym często brakuje towaru lub nie spełnia on naszych oczekiwań. Trixie daje Państwu gwarancję udanych zakupów i najwyższą niemiecką jakość.