Pet Nova

Wyświetlanie 1–15 z 34 wyników

Wyświetlanie 1–15 z 34 wyników

Pet Nova to bardzo popularna Polska marka, która swoją długą obecnością na rynku i udziałami w targach zyskała popularność w Europie, a nawet poza nią. Firma oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów akwarystycznych, ale również akcesoriów dla psów oraz kotów, w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie produkty tworzone są z bezpiecznych dla zdrowia zwierząt materiałów, a podczas procesu ich powstawania pamięta się o stosowaniu metod przyjaznych dla środowiska. Marka otrzymała liczne nagrody i certyfikaty, regularnie poszerzając swoją ofertę, poniekąd tworząc i kreując trendy na rynku zoologicznym.

Pet Nova – oferta dla czworonożnych domowników

Marka Pet Nova w swojej ofercie ma bardzo duży wybór zabawek dla psów i kotów, które doskonale sprawdzą się jako element tresury czy nagrody. Wysokiej jakości obroże, szelki oraz smycze będą idealnym kompanem spacerów oraz podróży. W asortymencie firmy znajdziemy także produkty do higieny, takie jak grzebienie i szczotki oraz specjalne przyrządy do usuwania kleszczy. Pet Nova prowadzi również sprzedaż klasycznych misek dla psów i kotów w wielu kolorach oraz dozowników karmy suchej. Ze stale poszerzającym się asortymentem, zawierającym zarówno podstawowe jak i nowoczesne produkty, z łatwością przygotują Państwo wyprawkę dla swojego psa lub kota w atrakcyjnej cenie.

Zabawki dla psa marki Pet Nova

Psie zabawki Pet Nova to między innymi popularny sznur bawełniany, idealny do szarpania, gryzienia lub aportowania. Jest dostępny w kilku rozmiarach oraz kolorach. Specjalnie przygotowane piłki tenisowe cechuje niskie odbicie od twardego podłoża, dzięki czemu są idealnym kompanem bezpiecznej zabawy z psiakiem. Zabawki pluszowe zawierają zachęcającą psa piszczałkę i stworzone są tak, aby właściciel czworonoga mógł spokojnie wyprać je w pralce i zadbać o ich czystość. Zabawki z gumy – termoplastyczne, winylowe czy stworzone z gumy twardej, są niezwykle odporne na gryzienie i szarpanie przez psa. Długa żywotność i ciekawe kształty zapewniają, że gumowa zabawka Pet Nova będzie długo towarzyszyć w wielu aktywnościach z pupilem. Wesołe wzory i kolory zachęcają do zabawy i będą doskonałym prezentem dla psa.

Pet Nova i jej zabawki dla kota

Wiemy, że utrzymanie zainteresowania kota jest bardzo trudne, a jednocześnie kluczowe do zdrowego rozwoju i zachowania prawidłowego cyklu dnia. Dlatego zabawki dla kota Pet Nova to długa lista ciekawych wędek, myszek i piłek, które skłonią każdego kota do aktywności i zabawy. Stworzone tylko z naturalnych materiałów dzwonią i szeleszczą, zachęcając kota do pogoni i ruchu. W ofercie znajdziemy także pluszowe myszki w różnych rozmiarach, komplety małych piłeczek jak i sizalowe kulki. Wędki występują w różnych rozmiarach, co pozwoli na dopasowanie formy zabawy do wieku i aktywności kota.

Transportery dla kota Pet Nova

Marka tworzy bardzo popularne wśród użytkowników praktyczne transportery dla kotów, które idealnie sprawdzą się w podróży czy podczas wizyty u weterynarza. Dwuczęściowa konstrukcja jest niezwykle łatwa w użytkowaniu – wystarczy odpiąć blokady zainstalowane po obu bokach i z tyłu transportera, aby oddzielić podstawę od góry i spokojnie wyciągnąć czy ułożyć kota w środku. Transporter jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości dzięki gładkiej powierzchni, a kratka i liczne otwory umożliwiają kotu obserwowanie otoczenia podczas każdej podróży. Wykonanie z plastiku europejskiego (Premium Quality Plastic) daje dodatkową gwarancję odporności na kocie pazury i przygryzanie, dzięki czemu nie musimy martwić się koniecznością częstej wymiany transportera.

Marka Pet Nova dba również o zdrowie naszych czworonogów. Do swojej oferty wprowadziła sprawdzony olej tłoczony na zimno z łososia, bogaty w kwasy tłuszczone i witaminy. Regularne stosowanie preparatu wspomaga trawienie, obniża poziom cholesterolu we krwi oraz wspomaga stymulację układu immunologicznego. Stosowanie oleju pomaga przy problemach skórnych takich jak egzema, nadmierne wypadanie, matowa pozbawiona życia sierść. Sprawdza się także jako uzupełnienie psiej diety przy alergiach pokarmowych.