Bult

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Bult to wiodący, polski producent karmy dla psów, który podbija również rynek europejski. Firma kładzie ogromny nacisk na jakość swoich produktów. Wszelkie starania mają na celu jak najlepszą troskę o zdrowie Państwa pupili tych małych, jak i dużych. Szeroka oferta produktów z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagającego właściciela ale co najważniejsze, podniebienie nawet najbardziej wymagającego psiaka.

Produkty marki Bult w ofercie:

  • Karma sucha – Producent oferuje karmę dla każdego psiaka – małego i dużego – do wyboru w czterech mięsnych smakach: jagnięcina, kaczka z indykiem, łosoś z pstrągiem oraz indyk. W sprzedaży dostępne są dwa rozmiary opakowań – 3 oraz 12 kilogramów – zapewni to możliwość bardziej spersonalizowanego wyboru; wyboru produktu bardziej odpowiadającego Państwa potrzebom. Dodatkowo opakowania zaopatrzone są w zamykanie z rzepem. Pomoże to w zachowaniu świeżości karmy na dłuższy czas.
  • Potrawki – Jest to karma w formie pasztecików w puszkach. zawiera od 70 do 75% mięsa i jest dostępna w czterech wyszukanych smakach: „Z kurczaka i dyni w sosie własnym”, „Z jagnięciny, indyka i jabłek”, „Z cielęciną, burakiem, zielonym groszkiem i jajkiem” oraz „Z kaczki z apetyczną gruszką i marchewką”. Warianty te z pewnością zadowolą nawet największego konesera.
  • Przysmaki i Gryzaki Bult – zapewnia również psom przekąski, które mogą być idealną, pożywną rozrywką w czasie pomiędzy posiłkami. W szerokiej ofercie produktów różnego rozmiaru i rodzaju można znaleźć między innymi: kurze łapki, skórę z jelenia, mięso wołowe, szprotki wędzone, wieprzowe jelito, żwacze wołowe czy kaczą pierś.
  • Batony premium – Pełnowartościowy posiłek dla Twojego pupila wzbogacony w witaminy, dostępny w wariantach: z kaczką, wieprzowiną oraz wołowiną to doskonałe urozmaicenie diety pieska.
  • Treserki to inaczej smaczki służące do nagradzania psiaka. Firma Bult jest często wybierana przez profesjonalnych treserów psów oraz opiekunów psów szkolonych np. w policji czy ratownictwie. Z pewnością fakt ten świadczy o wysokiej jakości produktów. Może być z powodzeniem wykorzystywany przez każdego opiekuna, dla którego spędzanie czasu z pupilem i nawiązywanie z nim relacji poprzez naukę i zabawę jest priorytetem. Producent oferuje szeroką paletę smaków takich jak treserki z dziczyzny lub ze żwaczy wieprzowych ale co ciekawe, w ofercie dostępne są również treserki przeznaczone specjalnie dla szczeniąt. Pomoże to w nauce już od pierwszych momentów, jednocześnie nie zapominając o trosce o młode, delikatne brzuszki.
  • Ekoboxy są idealnym wyborem dla osób, które mają na uwadze dobro naszej planety. Kolekcja ta zawiera mięsne kąski pakowane po 50-70g w zależności od rodzaju. Mają Państwo do dyspozycji suszona wołowinę, suszone szprotki, kurzą pierś, suszone jelito wołowe oraz pierś z kaczki.

Wymienione powyżej produkty to tylko część tego, co w swej szerokiej ofercie proponuje firma Bult. W ofercie naszego sklepu z pewnością znajdą państwo coś odpowiedniego dla swoich pupili. Producent kładzie ogromny nacisk na jakość tego, co proponuje swoim klientom. Firma Bult to również dbałość o zdrowie brzuszki psiaków poprzez odpowiednią edukację właścicieli, odpowiedzi na najczęstsze pytania ale również gotowość do ujawnienia informacji na temat warunków produkcji karmy. Aby każdy właściciel mógł mieć pewność, że firma Bult to firma, której może w pełni zaufać i powierzyć zdrowie swojego ukochanego pupila. Bult to producent, któremu zaufały już tysiące osób nie tylko w Polsce ale i w Europie.

Jest to producent, któremu my zaufaliśmy i któremu Państwo mogą zaufać. Jeśli zdrowe odżywianie Państwa pupila jest dla Państwa bardzo ważne karma firmy Bult to z pewnością najlepszy wybór, jaki mogą Państwo podjąć. Bult zapewnia bogatą dietę nie tylko poprzez pełnowartościowe posiłki ale i podczas nauki czy zabawy. Dodatkowo aspektem, na który warto zwrócić uwagę jest to, że marka zapewnia zdrową dietę już od najwcześniejszych momentów życia pieska, co sprawia, że mogą Państwo nieprzerwanie od samego początku korzystać z oferty, którym zaufało już tyle osób. Pupile z pewnością odwdzięczą się merdającymi ogonami.