Brit

Wyświetlanie 1–24 z 27 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 27 wyników

Brit to renomowana marka produkująca karmę dla zwierząt. Swoje produkty dedykuje przede wszystkim posiadaczom psów oraz kotów. Dodatkowo w asortymencie znajdziemy także karmę dla małych zwierząt (króliki, fretki czy świnki morskie). Szeroki wybór produktów pozwala na dopasowanie się do potrzeb klientów. Hasłem firmy jest profilaktyka przez żywienie, a produktem flagowym są bezzbożowe i hipoalergiczne karmy dla psów i kotów.  

Atuty marki czyli dlaczego warto wybrać hipoalergiczne produkty Brit

Brit to doceniona przez konsumentów na rynku europejskim czeska firma produkująca karmę dla zwierząt. Główna gama produktów to sucha i mokra karma dla psów i kotów. Wysokiej jakości składniki charakteryzują wszystkie produkty Brit. Jednocześnie producent unika powszechnie stosowanych, a niestety często powodujących alergię, surowców takich jak pszenica, soja, kukurydza czy wieprzowina. Zamiast tego w Brit stawiają na takie składniki jak łosoś, kluczowy dla pięknej sierści i zdrowego układu sercowo-naczyniowego, jagnięcina,  dla dobrego odżywienia mięśni i tkanek oraz zachowania dobrej formy czy lekki indyk, wzbogacone o ostropest plamisty, witaminy, probiotyki i inulinę. W ten sposób powstaje pełnowartościowy, lekkostrawny i hipoalergiczny pokarm, dostosowany swoją kalorycznością do potrzeb i aktywności zwierzęcia. Cechą, która stanowi o atrakcyjności produktów Brit, to ich dopasowanie do potrzeb naszych czworonogów. Przykładem może być karma w puszkach z serii tylko jeden składnik który sprawdza się u zwierząt borykających się z alergią lub nadwrażliwością. 

Marka proponuje swoim klientom kilka linii produktów. Podstawową i najpopularniejszą linią dla psów jest Brit Care czyli hipoalergiczna i bezzbożowa karma w różnych wersjach dostosowanych do wieku i aktywności zwierzaka. Znajdziemy tu produkty dla szczeniąt, psów dorosłych i zwierząt w podeszłym wieku. Zastosowane zostało tu także kryterium rasy, ze szczególnym uwzględnieniem wielkości. Tak więc znajdziesz karmę dla małych ras, średnich, dużych i olbrzymich. Brit Care to dobry wybór ze względu na przystępną cenę oraz prosty skład. Profilaktyka przez żywienie to główna ideą przyświecającą firmie. Stąd potrzeba zaproponowania klientom produktów bezzbożowych oraz składających się z precyzyjnie wyselekcjonowanych składników. 

Brit – karma dopasowana do potrzeb Twojego pupila 

Nie od dziś wiadomo, że żywienie odgrywa kluczową rolę w trosce o domowego pupila. Jeśli chcesz, aby Twój pies czy kot cieszył się dobrym zdrowiem, musisz karmić go odpowiednia karmą. Zbilansowane żywienie ma wpływ na zdrowie i kondycję zwierząt, potwierdzają to zarówno hodowcy jak i lekarze weterynarii. Dlatego firma Brit proponuje Tobie i Twojemu pupilowi szeroką gamę produktów. Oprócz wspomnianej już podstawowej linii Brit Care producent poleca także produkty z serii Brit Fresh czy Brit Premium. 

Brit Fresh – linia produktów zawierających znaczący procent świeżego mięsa. Jest to karma sucha.

Brit Premium –  linia produktów o wysokiej zawartości mięsa, uwzględniająca wiek, rasę i aktywność zwierzęcia. Szczególną popularnością cieszą się sucha karma dla małych psów (np.: Yorkshire Terrier) oraz ta przeznaczona dla ras olbrzymich (Mastiff czy Bernardyn).

Mono protein – linia produktów charakteryzująca się uproszczonym składem, aby wyeliminować ryzyko u zwierząt z alergią i nadwrażliwością. Jest to karma wilgotna w puszkach.

Brit to także produkty specjalne: karma dla psów wystawowych, pracujących, lub z problemami zdrowotnymi takimi jak nadwaga czy nadwrażliwość pokarmowa.

Firma Brit produkuje również pełnowartościową karmę dla Twojego kota. Produkty Brit Care dla kotów to dostosowana do kociego wieku i aktywności sucha i mokra karma, pasty smakowe o prozdrowotnych walorach oraz smakołyki. Podobnie jak w przypadku produktów dla psów, także karma dla kotów Brit jest bezzbożowa i hipoalergiczna.

Atutem suchej karmy Brit jest dostępność w dużych, ekonomicznych, opakowaniach.  Jeśli chcesz, aby Twój pies czy kot cieszył się dobrym zdrowiem, był wesoły i pełen energii to wybierz produkt z linii Brit. To gwarancja jakości za dobrą cenę.