Lincoln

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Chcesz zapewnić swojemu czworonożnemu przyjacielowi jak najlepsze jedzenie? Twój pupil musi przejść na dietę lub potrzebuję specjalnie wyselekcjonowanego pokarmu ze względu na nietolerancje? Niezależnie od tego na które z tych pytań odpowiedziałeś twierdzącą mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Karma Lincoln została stworzona specjalnie z myślą o zwierzętach, które zasługują na wszystko co najlepsze.

Jak powinna wyglądać prawidłowo zbilansowana dieta pupila?

Z pewnością nie zdziwi Cię fakt, że zarówno pies jak i kot potrzebuje w swojej codziennej diecie wiele witamin oraz minerałów. Niestety znaczna większość karm dostępnych obecnie na rynku nie jest w stanie w stu procentach zapewnić wszystkich niezbędnych składników, co z kolei wpływa na liczne niedobory, które mogą doprowadzić do bardzo ciężkich chorób takich jak otyłość czy nawet cukrzyca. Co ciekawe zdrowa i dobrze zbilansowana dieta u zwierzęcia domowego powinna wyglądać bardzo podobnie do ludzkiej diety! Oczywiście pomijając składniki, które mogą mieć działanie niepożądane takie jak na przykład wszelka żywność przetworzona.

Jak wiadomo nie każdy właściciel zwierzęcia ma czas na to, by godzinami układać dla niego zdrową dietę. Na szczęście nie musisz tego robić, ponieważ specjaliści pracujący w nad karmą Lincoln zrobili to za Ciebie!

Dla kogo jest przeznaczona karma Lincoln?

Marka Lincoln oferuje pełnowartościowe karmy dla psów oraz kotów. Co ciekawe karmy są specjalnie podzielone kategoriami wiekowymi zwierząt (można dostać karmę dla szczeniąt lub kociąt, dorosłych osobników oraz karmę przeznaczoną dla zwierzęcych seniorów). Jest to bardzo duże udogodnienie dla osób, które szukają idealnej karmy dla swojego pupila, którego potrzeby zmieniają się wraz z wiekiem. Dodatkowym plusem może być również to, że wśród opcji, które oferuje firma Lincoln można znaleźć również karmy stworzone dla zwierząt, które nie tolerują niektórych składników takich jak zboża. Znaczna większość karm Lincoln Premium jest w pełni pozbawiona zbóż. Bez wątpienia jest to wyznacznik jakości oraz dbałości o szczegóły.

Wszystkie karmy dostępne w ich ofercie charakteryzują się niezwykłą prostotą. Czy to źle? Absolutnie nie! Skład karmy jest krótki i prosty przede wszystkim dlatego, że jest on pozbawiony dodatków takich jak suplementy farmakologiczne, sztuczne barwniki lub niezdrowe konserwanty. Najlepsze składniki, które są specjalnie wyselekcjonowane mają za zadanie wspierać organizm zwierzęcia i pozwalać mu pokonywać codzienne trudności z którymi musi się zmierzyć.

Co ma w ofercie firma Lincoln?

Wśród wielu produktów oferowanych przez matkę wyróżnia się karmy dla psów oraz dla kotów. Największą popularnością bez wątpienia cieszy się linia Premium. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że karmy Premium pozbawione są parabenów, barwników oraz zbóż, dzięki czemu zwierzę otrzyma najlepszą karmę, która zawiera jeszcze więcej doskonałej jakości mięsa. Dzięki temu zdobędzie energię potrzebną na cały dzień przygód oraz piękną i lśniącą sierść, która w świecie zwierząt jest oznaką zdrowia.

Oprócz klasycznej karmy, Lincoln oferuje także specjalne suplementy dla zwierząt (stosowane w przypadku niedoborów lub jako dodatek do zdrowej diety), akcesoria takie jak szelki, obroże czy smycze, a także zabawki!

Oferta marki Lincoln jest niezwykle szeroka. Firma stawia sobie poprzeczkę wyjątkowo wysoko, sprawiając tym samym, że ich klienci mają pewność co do tego, że wybierają produkty wykonane z największą dbałością o każdy szczegół. To właśnie dlatego marka cieszy się tak dużą popularnością wśród wielbicieli zwierząt domowych.

Filozofia marki

Firma Lincoln stawia przede wszystkim na prostotę, która w dzisiejszych czasach jest zaletą. Dietetycy, którzy pracują nad składem karm Lincoln doskonale zdają sobie sprawę z tego, że mniej znaczy więcej.

Jak widać karma prezentuje się bardzo dobrze i jest zgodna z tym co obiecuje producent. Śmiało można zatem stwierdzić, że jest ona doskonale zbilansowanym posiłkiem dla Twojego pupila.