Barry King

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Barry King to akcesoria dla psów i kotów. Charakterystyczne dla marki jest wykorzystanie materiałów z recyklingu oraz/lub surowców naturalnych, dlatego możemy mówić o ekologicznym produkcie. Bogata oferta wszelkiego rodzaju zabawek z pewnością ucieszy każdego posiadacza domowego pupila.

Barry King – wysokiej jakości akcesoria i zabawki dla psów i kotów

Barry King to polska marka (producent P.W. Hobby Piotr Matuszewski) z charakterystycznym logo z niedźwiedziem. Ideą główną produktów Barry King jest dostosowanie się do potrzeb czworonogów, poprzez odpowiednio skonstruowane i wykonane zabawki. Jak wiadomo zabawa jest ważną częścią wychowania psa. Jest to też sposób spędzania wspólnego czasu ze swoim czworonogiem, jak również panaceum na nudę podczas nieobecności właściciela. Co proponuje marka Barry King? 

Akcesoria dla psa i kota

Gdy pojawia się w naszym domu pies czy kot to potrzebuje wyprawki. Barry King to m.in. smycze automatyczne, niezwykle wygodne podczas uczenia psa posłuszeństwa na spacerze. To także różnego rodzaju miski dla psów i kotów – od prostych metalowych, przez osadzone na gumie zapobiegające się ślizganiu, aż po modele na stojaku. Przy wychowywaniu szczeniaka lub prowadzeniu hodowli przydatne okażą się podkłady higieniczne Barry King, które umożliwiają zachować czystość w mieszkaniu, nawet gdy zwierzę (zwierzęta) załatwiają jeszcze swoje potrzeby w domu. Będą pomocne również w trakcie nauki czystości, a także w przypadku opieki nad starszymi i chorymi pupilami. W sytuacji choroby przyda się również aplikator do tabletek Barry King czy nadmuchiwany kołnierz pooperacyjny. Kolejnym produktem związanym z utrzymaniem higieny jest bentonitowy lub drewniany żwirek dla kotów Barry King.  Dzięki produktom marki Barry King Twój domowy pupil będzie wyposażony we wszystko czego najbardziej potrzebuje.

Zabawki Barry King – idealne nawet dla bardzo aktywnych psów

Ważną częścią asortymentu marki Barry King są szczególnie wytrzymałe zabawki dla psów i kotów. Są to akcesoria przydatne podczas szkolenia szczeniaka, tresury dorosłych psów o zacięciu sportowym czy po prostu zabawy, zarówno na spacerze, jak i w domu. Wśród produktów Barry King znajdziesz wiele rodzajów gumowych piłek. Czy klasyczne gładkie czy z chropowatymi wypustkami zachęcają psa do zabawy i pozwalają mu się wybiegać. Idealną propozycją na spacer jest również maczuga na sznurku Barry King czyli gumowa piłka i wydłużonym kształcie z przyczepionym sznurkiem, który ułatwia rzucanie, a także umożliwia siłowanie się z psem. Dla psów, które lubią miętosić pluszowe zabawki, Barry King ma specjalnie przygotowaną serię maskotek Forest Friends, wykonaną z tkanin z recyklingu. Dodatkowo wzmocnione miękkie zabawki takie jak misiek, królik czy kaczka zostały wyposażone w piszczałkę zachęcającą do zabawy. 

Oddzielną kategorią zabawek stanowią gumowe piłki na przysmaki. Tego typu gadżet ma otwory, gdzie można włożyć małe smakołyki. W trakcie zabawy przysmaki wypadają, a zwierzak jest dodatkowo zmotywowany do zabawy. Tego typu zabawki są szczególnie przydatne, kiedy zostawiamy psa samego w domu. Dostępne kształty to m.in. beczka, bombka, żółwik (piłka o 5 wypustkach), kość czy gwiazdka. Część z nich może posłużyć jako piłeczka. Wszystkie gumowe zabawki dostępne są w jaskrawych kolorach ułatwiających znalezienie zabawki w trawie. Oprócz gumowych i materiałowych akcesoriów, w ofercie Barry king znajdziemy także klasyczne sznurkowe zabawki – piłki czy sznurki do siłowania się. 

Kocie zabawki Barry King

W ofercie zabawek dla kotów znajdziemy przede wszystkim wędki, wykonane z drewna zakończone grzechoczącą piłeczką lub pluszową fluorescencyjną zabawką, odporną na kocie pazury, a także walce do turlania ozdobione piórkami. Towarzyszące kocim zabawkom dzwoneczki i piórka dodatkowo stymulują zwierzaka, zachęcając go do zabawy. Zabawa piłeczką lub wędka to dla kota odtwarzanie polowania, którego mruczek jest pozbawiony. Kot biegając za zabawką, chwytając ją w łapki i tarmosząc rozładowuje stres. Wspólna zabawa umożliwia na tworzenie więzi między kotem za właścicielem i utrzymuje go w dobrej kondycji.